OFFroadowa jesień

Dużo się działo w ostatnim czasie! Choć jesień w pełni i niektórzy kończą “sezon”, wciąż jeździmy, a na dodatek spotykamy nowych zapaleńców offroadu na ciężkich motocyklach!

Pojawili się ludzie chcący jeździć i ćwiczyć poza asfaltem na dużych ADV. 🙂

Wiele w tym zasługi nowego administratora działającej na FB grupy ADV 3city. @Cesar Maximus włożył sporo pracy, żeby ją reaktywować. 🙂

Na szczęście los grupy nie spoczywa tylko na jego barkach, bo również grupowicze wykazują ostatnio sporą aktywność. 🙂 W jeden z październikowych weekendów kolega @Piotr Padowski zorganizował wyjazd na tor motocrossowy w Gdańsku. Można było się spotkać, pogadać, a przede wszystkim pojeździć w terenie.

motoSTFORKY także przyczyniły się do  podtrzymania aktywności na grupie. Tydzień później skrzyknęliśmy ekipę na wspólne jeżdżenie. Zaskoczyła nas liczba chętnych. Na miejscu zbiórki, razem z naszymi maszynami, można było naliczyć aż 14 motocykli!

Podczas wycieczki, wykorzystując motoSTFORKOWE tracki, przemieściliśmy się pod Kościerzynę na odkryty przez nas parę tygodni temu plac zabaw.

Kto chciał mógł się wyszaleć i sprawdzić swoje umiejętności. 🙂

Październik to nie tylko spotkania z grupą ADV 3 city. Odwiedził nas Suszny, nasz dobry, motocyklowy przyjaciel z Lubelszczyzny. Razem objechaliśmy ponownie trasę KaszubyOFF 2020.

Poznaliśmy również Martynę, która pochodzi spod Kościerzyny i zna tutaj sporo fajnych dróg. W jeden z weekendów nasza nowa motocyklowa koleżanka oprowadziła nas po swojej okolicy. To była świetna wycieczka!

Kilka razy wybraliśmy się też mniejszą paczką do naszej tajnej bazy koło Dziemian. Po drodze, jak i w samej okolicy działki, udało nam się znaleźć kilka nowych ścieżek i ciekawych, pięknych widokowo miejsc. 🙂

Dopóki nie będzie przymrozków, a na drogach nie pojawi się sól, będziemy starali się jeździć i szukać nowych skrótów. Prędzej czy później coś znajdziemy, a wtedy na pewno damy o tym znać. 🙂