Dla V-Strom’a Twojego mamy coś dobrego

Jeśli jeździsz w offie i chcesz poprawić możliwości terenowe swojego V-Strom’a, zwiększyć skok przedniego zawieszenia oraz prześwit, albo interesują Cię inne modyfikacje oraz dostosowania motocykla pod offroad to zapraszamy do kontaktu.

Griba Garage & Suszny oferują kompleksowe rozwiązania, które znacząco zwiększają możliwości terenowe V-Strom’a.

Opisana w artykule → V-Strom na sterydach modyfikacja przednich amortyzatorów w połączeniu z krótszymi kościami pozwala na zwiększenie prześwitu motocykla przeciętnie o około 3 cm w zależności od ustawionego napięcia wstępnego sprężyn zawieszenia. To jednak nie wszystko, bo skok przednich amortyzatora po wprowadzonych zmianach wynosi aż 19 cm, a to pozwala na dużo więcej w offroadzie!

Przebudowa przedniego zawieszenia bazuje na przysłanych do nas amortyzatorach i polega na wymianie oraz przerobieniu ich elementów składowych. Zalewany jest świeży olej o odpowiednio dobranych parametrach. Jeżeli zachodzi taka potrzeba montowane są nowe uszczelniacze olejowe. Wykonywana jest dokumentacja stanu elementów i kluczowych etapów prac.

Uprzedzając ewentualne pytania wyjaśniamy, że nie ma możliwości wykonania modyfikacji przednich amortyzatorów we własnym zakresie.

Posiadamy kości podwyższające pasujące w miejsce oryginalnych o długości dobranej tak, aby po zmianach w przednich amortyzatorach odpowiednio podwyższyć tył motocykla.

Niezbędne jest wydłużenie układu hamulcowego, które można wykonać we własnym zakresie. Oferujemy gotowe zestawy oraz pełne wsparcie (konsultacje telefoniczne, porady, zdjęcia). Dysponujemy gotowymi, sprawdzonym rozwiązaniami, które są proste w aplikacji i mają zastosowanie zarówno dla wersji motocykla z systemem ABS jak bez niego.

Naszą modyfikację można zastosować we wszystkich rocznikach Suzuki V-Strom DL650. Pracujemy nad jej dostosowaniem do starszych wersji motocykla DL1000.

Jeśli jesteś zainteresowany daj znać wysyłając wiadomość na → griba@motostforky.pl.

 

motocyklowe podróże małe i duże