Dla V-Strom’a Twojego mamy coś dobrego

Jeśli jeździsz w offie i chcesz poprawić możliwości terenowe swojego V-Strom’a, zwiększyć skok przedniego zawieszenia oraz prześwit, albo interesują Cię inne modyfikacje oraz dostosowania motocykla pod offroad to zapraszamy do kontaktu.

Griba Garage & Suszny oferują kompleksowe rozwiązania, które znacząco zwiększają możliwości terenowe V-Strom’a.

Opisana w artykule → V-Strom na sterydach modyfikacja przednich amortyzatorów w połączeniu z krótszymi kościami pozwala na zwiększenie prześwitu motocykla przeciętnie o około 3 cm w zależności od ustawionego napięcia wstępnego sprężyn zawieszenia. To jednak nie wszystko, bo skok przednich amortyzatora po wprowadzonych zmianach wynosi aż 19 cm, a to pozwala na dużo więcej w offroadzie!

Przebudowa przedniego zawieszenia bazuje na przysłanych do nas amortyzatorach i polega na wymianie oraz przerobieniu ich elementów składowych. Oprócz tego wykonywana jest pełna regeneracja tj. wymieniane są panewki ślizgowe, uszczelniacze i zabezpieczenia oraz zalewany jest nowy olej o odpowiednio dobranych parametrach. Zestaw zwiera kości podwyższające tył motocykla, które należy zamontować w miejsce oryginalnych.

Uprzedzając ewentualne pytania wyjaśniamy, że nie ma możliwości wykonania modyfikacji przednich amortyzatorów we własnym zakresie.

Nasze rozwiązanie można zastosować w Suzuki V-Strom DL650. Pracujemy nad jej dostosowaniem do starszych wersji motocykla DL1000.

Jeśli jesteś zainteresowany daj znać wysyłając wiadomość na → griba@motostforky.pl.

 

motocyklowe podróże małe i duże