O nas

Griba


CAM02943     piotr.pawel.grzybowski@gmail.com

Kilka słów o mnie. Mój motocyklowy życiorys nie jest szczególnie rozbudowany. Nie jestem fanem dwóch kółek od urodzenia. Zaczęło się od tego, że koledzy zaczęli jeździć. Żeby zobaczyć jak to jest zapisałem się na A no i spodobało mi się! W ten sposób w 2007 r. rozpocząłem przygodę z motocyklami. 😉

Moją pierwszą maszyną jest VX 800. Wybór trochę z przypadku, ale bardzo polubiliśmy się przez te kilka lat. Kompan na każdą podróż, niezawodny, chodź wymagający. I mimo, że nie jest doskonały to wszelkie niedostatki nadrabia nietuzinkowym charakterem. 😉

Chcących dowiedzieć się więcej o tym motocyklu zapraszam do odwiedzenia forum VX’em all!, które mam przyjemność współadministrować i wspierać jako nadworny mechanik.

DL 650 to już nieco inna bajka. Rezultat świadomie podjętej decyzji z której jestem niezmiennie bardzo zadowolony. 😛

Zainteresowania? Mechanika pojazdowa, elektryka i elektronika. No i oczywiście turystyka motocyklowa. Moje ulubione kierunki to Bałkany i Rumunia. Jakiś czas temu na horyzoncie pojawiła się też Albania.

Zapraszam wszystkich na Instagram, gdzie na profilu griba.garage zamieszczam relacje z napraw, serwisów i modyfikacji, które wykonuje w moim garażu.

Na blogu i Instagramie dzielę się wiedzą oraz doświadczeniem. Jeśli wśród moich artykułów i postów znajdziesz coś dla siebie, możesz postawić mi kawę ☕, którą z przyjemnością wypiję w garażu realizując kolejny projekt! Dziękuję! 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I to by było na razie tyle. Do zobaczenia na trasie!

Marta


DSC00146     mgrzybowska.gdy@gmail.com

Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi, że będę motocyklistką, kazałabym mu stuknąć się mocno w czółko 😉 Motocykle fascynowały mnie od dawna, ale mimo że wiele osób namawiało mnie do zrobienia prawa jazdy, bałam się ich okrutnie.

Przełom nastąpił w 2015. Motocyklowa wyprawa z Gribą i Miśkiem po wschodniej ścianie Polski pokazała mi, jak bardzo fajne jest zwiedzanie na dwóch kółkach. Jednocześnie przekonałam się, że rola pasażera nie jest napisana dla mnie – jeśli mam jeszcze kiedykolwiek tak podróżować, to muszę jeździć samodzielnie.

4-tego sierpnia 2015 – za pierwszym podejściem 🙂 – zdałam egzamin na kategorię A.  Był to pierwszy dzień mojej wielkiej motocyklowej przygody, która trwa…

Zapraszam wszystkich na Instagram, gdzie dzielę się zdjęciami z naszych podróży na profilu motostforky oraz na TikTok na moje konto motostforky, gdzie zamieszczam swoje filmy.

 

motocyklowe podróże małe i duże