BiwakOFF 2020 – tranzyt za nami!

W końcu! Czekaliśmy na to… cały rok! I znów jesteśmy w Chodlu nad zalewem, gdzie w tym roku zlokalizowana jest baza spotkania BiwakOFF.

Kto uczestniczył w spotkaniu BiwakOFF w poprzednich latach wie o co chodzi. To świetna impreza organizowaną przez Susznego i Perlika przy wsparciu chłopaków z grupy LEKKI OFF LUBLIN I OKOLICE. Integracja i wspólna jazda offem to temat przewodni tej imprezy. Trasa przygotowana pod ciężkie motocykle zapewnia maksymalną ilość offroadowych atrakcji – uczestnicy są zawsze zadowoleni. Nie ma się co dziwić, ekipa ma już niezłą wprawę, bo szykuje offroadowe atrakcje po raz czwarty. O poprzednich edycjach imprezy można przeczytać → tutaj i → tu.

Wczoraj rano (czyli w czwartek) ja, Marta i Wasyl wyruszyliśmy z Trójmiasta.

Dużo później, bo około 17, w pościg za nami ruszył Miki, offroadowy kumpel z Tczewa. Spotkaliśmy się wieczorem pod Radomiem u Mikee, który też wybiera się na BiwakOFF.

A dziś rano ogień na tłoki i jesteśmy na miejscu spotkania. Pojawiają się Suszny, Perlik i Seba, czyli mózgi całej operacji. Każdy jak może pomaga przygotować obozowisko. Czekamy na pozostałych uczestników spotkania.

Więcej o BiwakOFF 2020 można przeczytać → tutaj.